Geta bazike, set (2palë) Prenatal

327L

SKU: 566373

2 palë geta në ngjyrë blu dhe bezhë

12-24 Muaj
6-12 Muaj
Bezhë
Shumëngjyrëshe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set prej 2 palë getash me dizajne bazike dhe me ngjyrat të ndryshme. 100% Poliamid

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit