Set furce dhe kreher per floket – Prenatal ,THAT’S LOVE

990L

SKU: 8054688010389

Set furce dhe kreher per floket

9 stok

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Ideale për veshjen e përditshme.
Furça e butë natyrale .
Krehër i dhëmbëzuar me maja të rrumbullakosura.
Respektoni lëkurën delikate të foshnjës .

Sipas markës

Sipas sezonit