Set: Fustan dhe streçe Obaibi

3490L

SKU: 71772

Fustan me printe e mëngë të gjata dhe streçe të gjata

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
6 Muaj
9 Muaj
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set me dy pjesë të kombinuara: Fustan me mëngë të gjata dhe jakë rrethore, dizajn me printe qershish të vogla. Streçe të gjata elastike me kopsa dekoruese në këmbë. 5% Elastan, 95% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë