Set: Fustan dhe Streçe Obaibi

3490L

SKU: 75514

Fustan me mëngë të gjata dhe printe peshku dhe Streçe të gjata

12 Muaj
18 Muaj
23 Muaj
3 Muaj
6 Muaj
9 Muaj
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Fustan me mëngë të gjata dhe printe peshku, me jakë të rrumbullakët dhe Streçe të gjata me detaje kopsash në fund të këmbës .5% Elastan 95% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë