Set, fustan dhe triko Okaidi

2245L2495L

SKU: 94883

Set, fustan pa mëngë dhe triko e kthyeshme në dy anët

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
8 Vjec
blu
E kuqe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set i kombinuar për vajza: Fustan pa mëngë me prerje e lirshme, jakë rrethore para dhe V pas, lidhëse fjongo beli, mbyllje anësore me zinxhir dhe triko me mëngë të shkurtra e kthyeshme në të dyja anët, njëngjyrëshe në njërën anë dhe me printe florale në anën tjetër.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë