Set geta 2 pcs – Obaibi

745L

SKU: 96621442

Set geta 2 pcs

12/18Muaj
23/36Muaj
3/6Muaj
6/12Muaj
vishnje
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set, 2 pale geta. Nje pale dizajn me pika dhe te tjerat njengjyreshe. Rrip beli I rehatshem.,e perbere ngaPambuk 78%, Elastan 2%, Poliamide 20%

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë