Set gushore (5 copë) Obaibi

SKU: 97786

Set prej 5 copësh gushore me dizenjo të ndryshme

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Set gushoresh me dizenjo të ndryshme , me mberthim në pjesën anësore të qafës, të përbëra nga sfungjer thithës , perfekte për vaktet e para te bebes tuaj. Përbërja : Pellushi lesh

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

MASE STANDARTE, Prerje unike

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

VAJZE