Set Gushore me printe (2copë) Obaibi

1490L

SKU: 97791

Set gushore 2 copë me print mace dhe vija

Prerje unike
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set gushore 2 copë me print mace dhe lulesh me mbërthim në pjesën e pasme të qafës. Përbërja : 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

MASE STANDARTE, Prerje unike

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

DJALE