Set kanatjere bazike (2 copë) Okaidi

SKU: 85610

Set kanatjere bazike me rripa të hollë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Set kanatjere bazike të poshtme , me rripa të hollë, fjongo të vogël në pjesën ë kraharorit, të buta dhe elastike për tu përshtatur pas trupit. Përbërja : 94% Pambuk 5% elastan 1% viskoze

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë