Set – kapuç, çorape, atlete Prenatal

3290L 2303L

SKU: 666288

Kapuç me veshë, çorape me printe dhe atlete me pika

ONE SIZE
roze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin

Set i kombinuar për vajza: atlete me motive sy e veshë, çorape të gjata që kthehen me printe, atlete me lidhëse dhe printe pikash.

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

MASE STANDARTE, ONE SIZE

Color Filter

ROZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

VAJZE