Set Karfica(4 copë) Parfois

SKU: 122622

Karfica shumëngjyrëshe

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Karfica shumëngjyrëshe 4 copë me shkëlqim të lehtë,Përbërje: 60%Stirene butadienike akrilonitile 40%akrilik

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit