Set karroce me 3 pjese Giordani – Prenatal,GIORDANI

SKU: 639070

Set karroce me 3 pjese Giordani

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Struktura e aluminit, mbyllja e librit. Dorezë e përbashkët e rregullueshme për lartësinë, 2 rrota fikse të pasme dhe 2 rrota të përparme kthyese, frena binjak me kontroll pedale dhe sedilje të kthyeshme. Karroca (pesha 4 kg), karrigia e foshnjës deri në 13 kg (pesha 3.2 kg) dhe karroca e plotë (pesha 8.5 kg).

Sipas markës

Sipas sezonit

Përzgjidh masën