Set karroce me 3 pjese – Prenatal ,GIORDANI

SKU: 668060

Set karroce me 3 pjese: karrocë e plotë, karrocë dore, ulëse për sediljen e makinës

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Set karroce me 3 pjese: karrocë e plotë, karrocë dore, ulëse për sediljen e makinës. Me strukturë alumin, me dy rrota të pasme fiksuese dhe dy rrota të parme rrotulluese. Karrocë (pesha 4 kg), sedilja e makinës për fëmijë deri në 13 kg (pesha 3.2 kg) dhe karroca e plotë (pesha 8.5 kg).
Dimensionet e karrocës së dorës: 107x60x97.5 cm
Dimensionet e hapura të karrocës së plotë: 59.5x84x105 cm
Dimensionet e mbyllura të karrocës së plotë: 31×66 cm

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit