Set: Kominoshe me fruda dhe T-shirt bazike Prenatal

1745L

SKU: 670960

Kominoshe me fruda e printe me dy tonalitete dhe T-shirt bazike me frudë në jakë

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
E bardhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Set me dy pjesë të kombinuara: Kominoshe me rripa që mbërthehen në supe, me fruda në pjesën e poshtme, me printe të ndryshme me dy tonalitete dhe një fjongo në bel. T-shirt me mëngë të shkurtra e të fryra dhe me frudë përreth jakës. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit