Set lugë ngrënie Prenatal, That’s Love

SKU: 637186

Set luge ngrenie

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Set luge ngrenie i parë plastik. Ideale për një hap të parë drejt botës së të rriturve. Paketë e përbërë nga pirun dhe lugë. Ato e ndihmojnë foshnjën të fillojë të hajë vetë. Ngjyra dhe argëtuese për fëmijën. I sigurt për larjen e enëve në BPA

Sipas markës

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën