Set lugësh That’s Love Prenatal

990L

SKU: 637187

Set lugesh That’s Love

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Set lugesh i parë plastik. Ideale për një hap të parë drejt botës së të rriturve. Paketë e përbërë nga dy lugë . Ato e ndihmojnë foshnjën të fillojë të hajë vetë. Ngjyra dhe argëtuese për fëmijën. I sigurt për pastruesin e enëve BPA.

Sipas sezonit

Sipas markës

Sipas gjinisë

Sipas masës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh masën

Përzgjidh ngjyrën