Mbathje Prenatal

2190L

SKU: 544013

Set mbathje 2 pcs lisho per perdorim para dhe pas lindjes

l
m
xl
xxl
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set mbathje 2 pcs lisho per perdorim para dhe pas lindjes ,e perbere nga 95% Pambuk5% Elastan

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit