Set mbathje kulotë (5 pale) Okaidi

1793L

SKU: 96453

Set boksera (5 pale)

14 Vjec
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Set mbathje boksera me printe dhe fjongo te vogel ne pjesen e perparme. Pambuk 95%, Elastan 5%

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë