Set me 3 çanta organizimi, Women Secret

4190L

SKU: 4844617

Set me 3 çanta për të organizuar në mënyrë perfekte tualetet tuaja.

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Set me 3 çanta organizuese, një e madhe në ngjyrë transparente dhe dy të vogla me printe. Rezistente ndaj ujit. Përmasat: 13 x 23 x 19 cm.100% PVC

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë