Set me 4 vathë, Ventas, ALDO

1990L

SKU: 13638060

Set me 4 vathë me gurë dhe formë gjarpër.

Gold
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set me 4 vathë me gurë dhe formë gjarpër. 30% Zink,30% Qelq,20% Zirkon,20% Tunxh

Sipas markës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë