Set me aparat fotografik-kufje

9990L

SKU: 3417765200588

Set me fotokamer-kufje, Karakteristikat inovative! Më shumë se 75 filtra dinamikë për të shtuar efekte argëtuese në fotot dhe videot tuaja! 5 lojëra të realitetit të shtuar për t’u argëtuar!
Lente të dyfishta, ideale për të bërë foto me miqtë ose në modalitetin selfie!

S’ka stok

Shtojeni ne listen e deshirave

Set me fotokamer-kufje, Karakteristikat inovative! Më shumë se 75 filtra dinamikë për të shtuar efekte argëtuese në fotot dhe videot tuaja! 5 lojëra të realitetit të shtuar për t’u argëtuar!
Lente të dyfishta, ideale për të bërë foto me miqtë ose në modalitetin selfie!
Një rezolucion prej 5.0 Mega Pixel në pjesën e përparme dhe 2.0 Mega Pixel në pjesën e pasme!
Aftësia për të kryer retushimin e fotove dhe videove (më shumë se 70 korniza, stampa dhe efekte speciale).
Për më shumë argëtim, mund të regjistroni dhe shtrembëroni zërin tuaj!
Me një ekran të madh 2,4″ me ngjyra, i dobishëm për të parë atë që po filmoni dhe për të rishikuar kryeveprat tuaja!
Zbulimi i fytyrës për të bërë selfie.
Analiza e fytyrës: Kamera ju tregon nëse personi në foto është qesharak apo i zgjuar!
Foto Kolazh: Fëmija fotografon disa njerëz veç e veç dhe shton autoportretin e tyre.
Galeria argëtuese: modaliteti i shfaqjes së rrëshqitjes që shton efekte argëtuese në foton tuaj kur tundni pajisjen tuaj.
Forma rrotulluese për të shtuar filtra me ngjyra në foto ose video. ëallpapers të personalizueshëm dhe kontrolle prindërore për lojëra.
Lehtë për t’u përdorur dhe shumë e qëndrueshme: guaskë rezistente ndaj goditjeve me mbrojtje gome, shikues i dyfishtë, buton i madh diafragmë + rrip dore.
Një MP3 player për të dëgjuar muzikën tuaj të preferuar me kufje të përfshira!
Prizë USB për të lidhur pajisjen me kompjuterin (përfshirë kabllon mikro USB).

Sipas sezonit

Sipas gjinisë