Set me dy palë vathë, Parfois

1990L

SKU: 206813_TO

Set me dy palë vathë, me zemra dhe yje.

U
Gold
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set me dy palë vathë, me zemra dhe yje. 5% Smalt, 95% Çelik

Sipas markës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë