Set me vathë të ndryshëm Parfois

SKU: 148992

Set me vathë të ndryshëm të vegjël & mëdhenj perl dhe rrathë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set me vathë të ndryshëm të vegjël & mëdhenj perl dhe rrathë me ngjyra të ndryshme ,Përbërje: 100%Zink

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit