Set paliçeta dhe badi me mëngë të gjata Obaibi

2793L

SKU: 97748

Set paliçeta me print macesh dhe badi me pika me mëngë të gjata

0 Muaj
1 Muaj
3 Muaj
6 Muaj
9 Muaj
Rozë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Set paliçeta me print macesh dhe badi me pika me mëngë të gjata, me jakë dhe mbërthim në pjesën e pasme të qafës, për një veshjë totale të plotësuar , paliçetat me mberthim me përçina ne pjesën e supeve dhe kyçeve. Përbërja : 80% Pambuk 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë