Set për djem me personazhin “Mickey Mouse”, Prenatal

3490L

SKU: 675259

Bluzë me mëngë të gjata dhe paliçeta të gjata me printe me vija horizontale

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Pana
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me mëngë të gjata dhe paliçeta të gjata me printe me vija horizontale dhe me personazhin “Mickey Mouse” të stampuar në mes .80% Pambuk 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë