Set per perkujdesjen e bebes, That’s Love, Prenatal

1490L

SKU: 637233

Saktë praktike dhe e plotë për higjenën e foshnjës tuaj.E përsosur për udhëtime.

TU
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: ,
Dërgesat

Saktë praktike dhe e plotë për higjenën e foshnjës tuaj.E përsosur për udhëtime.Përmban një aspirator të hundës, gërshërë, furça, furça dhëmbësh, limë dhe krehër.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,