Set për vajza: Badi dhe fustan me printe Prenatal

3861L

SKU: 675266

Badi me menge te gjata dhe fustan me printe me kuadrata

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Badi me menge te gjata, me mberthim me buton në pjesën e pasme dhe fustan me kuadrata dhe print arushi në mes .80% Pambuk 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë