Set për vajza: Bluzë dhe paliceta Prenatal

3490L

SKU: 675268

Bluzë me mëngë të gjata dhe paliçeta të gjata me printe

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Pana
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Bluzë me mëngë të gjata, me mbërthim me buton në pjesën e pasme dhe paliçeta të gjata me printe të vogla arushash .100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë