Set për vajza: Bluzë dhe pantallona Prenatal

2331L

SKU: 675263

Pantallona të gjata me printe dhe bluzë me mëngë të gjata me printe arushi

0-1 Muaj
1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Pana
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kostum me dy pjesë të kombinuara: Pantallona të gjata e të mbyllura në këmbë me printe të vogla zemrash dhe triko me mëngë të gjata, me arush të stampuar .100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë