Set pjata, That’s Love, Prenatal

3490L

SKU: 637180

Komplet i plotë i produkteve që mund të përdoren për foshnja 12M+

TU
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Komplet i plotë i produkteve që mund të përdoret nga foshnjat 12M+. Ndihmoni fëmijën të hajë në mënyrë të pavarur. Përmban një placemat( pjesë e përshtatshme për të vendosur, një pjatë të sheshtë, një pjatë të thellë, një filxhan dhe një palë takëm prej çeliku inox.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,