Set pjata, That’s Love, Prenatal

SKU: 637179

Komplet i plotë i produkteve të përdorshme nga foshnjat 6M+. Ndihmoni fëmijën të hajë në mënyrë të pavarur.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Komplet i plotë i produkteve të përdorshme nga foshnjat 6M+. Ndihmoni fëmijën të hajë në mënyrë të pavarur.Përmban një placemat( pjese e përshtatshme për te vendosur pjatat), një pjatë të sheshtë, një pjatë supë dhe një lugë silikoni.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,