Set Prenatal

2495L

SKU: 661647

Kostum me një stampë

1-3 Muaj
3-6 Muaj
6-9 Muaj
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Kostum me dy pjesë të kombinuara: Pantallona të gjata me tekst “King” të qendisur dhe triko me mëngë të gjata e me një stampë luani.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë