Set pulovër dhe pantallona me thurje Obaibi

3490L

SKU: 97751

Set I butë dhe I ngrohtë me pulovër dhe pantallona me thurje me bel elastik

0 Muaj
1 Muaj
6 Muaj
3 Muaj
9 Muaj
Bojeqielli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Set I butë, I rehatshëm dhe I ngrohtë për të veshur foshnjën tuaj me pulovër me mbërthim anësor dhe pantallona me thurje me bel elastik me damarë. Te përbëra nga material ekologjik. Përbërja: 80% Pambuk 20% Poliestër

Përzgjidhni markën

Size Filter

0-3 MUAJ, 3-6 MUAJ

Përzgjidh masën

0 Muaj, 0-3 Muaj, 1 Muaj, 6 Muaj, 3 Muaj, 3-6 Muaj, 9 Muaj

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

DJALE