Set shall,doreza & kapuç,Obaibi

2990L

SKU: 676720100

Set me 3 pjesë shall,doreza & kapuç për djem,të ngrohta dhe plot stil

18/23 Muaj
3 Muaj
3 Vjec
6/12 Muaj
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Set me 3 pjesë shall,doreza & kapuç për djem,të ngrohta dhe plot stil.5% Poliestër 10% Lesh 30% Poliamidë 55% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë