Set shall,doreza & kapuç,Okaidi

2990L

SKU: 97192703

Set me 3 pjesë shall,doreza & kapuç për djem,të ngrohta dhe praktike për ditët e ftohta.

2/6 vjeç
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Set me 3 pjesë shall,doreza & kapuç për djem,të ngrohta dhe praktike për ditët e ftohta.22% Poliamidë 30% Poliestër 48% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë