Set ushqimi – Prenatal ,THAT’S LOVE

1280L

SKU: 8054688009949

Set ushqimi

5 stok

Shtojeni ne listen e deshirave

Komplet i plotë multifunksional. I përshtatshëm për përgatitjen e ushqimit të freskët. Ju lejon të grini frutat dhe perimet, shtrydhni agrumet, presni pemët dhe perimet dhe filtroni lëngje. Lehtë për t’u larë.

Sipas markës

Sipas sezonit