Set, varëse dhe vathë, Parfois

1990L

SKU: 198395_PM

Set, vathë dhe varëse me detaje guaskash

U
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set, vathë dhe varëse me detaje guaskash dhe rruazash zbukuruese. 10% Akrilik 10% Zink 20% Guaskë 30% Bronz 30% Xham

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë