Set vathë perlë (3palë) Parfois

SKU: 51848B

Set vathë perlë(3 palë) me madhësi të ndryshme

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set vathë perlë me madhësi të ndryshme klasikë ,Përbërje: 10%Çeliku 90% Poliuretan termoplastikë

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit