Set vathësh me gur Parfois

SKU: 127963

Set vathësh me gur me shkëlqim

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Set vathësh me gur me shkëlqim me madhësi të ndryshme ,Përbërje : 50% Zink 50% Kristale qelqi

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit