Set velvet për vajza, Prenatal

SKU: 697031

Set velvet për vajza, me dizenjo qenush me fjongo.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Set velvet për vajza, me dizenjo qenush me fjongo.80% Pambuk, 20% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë