Sexholino për makinë 15-36 kg, GIORDANI, Prenatal

19990L

SKU: 110783842

Sexholino për makinë, e përshtatshme për peshat 15-36 kg (afërsisht 3-10 vjeç). E pajisur me sistemin Isofix, montohet lehtësisht.

U
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Sexholino për makinë, e përshtatshme për peshat 15-36 kg (afërsisht 3-10 vjeç). E pajisur me sistemin Isofix, montohet lehtësisht. Me mbështetje të butë për kokën, copë qe hiqet dhe lahet lehtësisht.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë

,