Sfungjer natyral me kapak That’s Love Prenatal

720L

SKU: 637242

Sfungjer natural me kapak

U
Bezhë
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Sfungjer natural me kapak

Të butë dhe delikate, pastroni butësisht lëkurën e foshnjës. E pajisur me kontejner. Nga 0 muaj.

Sipas sezonit

Sipas markës

Sipas gjinisë

Sipas masës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh masën

Përzgjidh ngjyrën