Sfungjer në formë bretkose Prenatal, That’s Love

SKU: 637231

Sfungjer ne forme bretkose

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Sfungjer ne forme bretkose

Sfungjer i bukur hidrofil në formën e një bretkose. E bën argëtimin e omentumit të banjës. Mund të lahet lehtë

Sipas sezonit

Sipas markës

Sipas gjinisë

Sipas masës

Sipas ngjyrës

Përzgjidh masën

Përzgjidh ngjyrën