Shall femrash me pëlhurë të butë, Carpisa

1540L

SKU: ASA43401541

Shall femrash me pëlhurë të butë dhe të ngrohtë. i ftohti do të bëhet një justifikim i mirë për të nxjerrë në pah shallin, një element thelbësor i modës.

0X200X65
E zeze
Kafe
Vishnje
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Shall femrash me pëlhurë të butë dhe të ngrohtë. i ftohti do të bëhet një justifikim i mirë për të nxjerrë në pah shallin, një element thelbësor i modës.

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë