Shall I butë me thekë Mango

SKU: 87040059

Shall I butë me thekë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tag:
Dërgesat

Shall I butë I gjatë me thekë. 70% POLIESTER, 30% VISKOZE

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99

Color Filter

KAFE

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi