Shall i madh me një tonalitet, Parfois

SKU: 201554_BG

Shall i madh me një tonalitet, Parfois.

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Shall i madh me një tonalitet, Parfois. Përmasat: 68*190cm.30% Viskoze, 70% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë