Shall i mbyllur Okaidi

1490L

SKU: 75865138

Shall i mbyllur me thurje

8/14A
Blu e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Shall i mbyllur me thurje dhe me disa tonalitete të kombinuara. 52% Akrilik 45% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë