Shall I thurur Mango

1995L

SKU: 87051043

Shall me thurje gërshet

99
bezhe
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , Tags: ,
Dërgesat

Shall me thurje në formë gërsheti dhe I kthyer ne fund 17% POLIESTER, 26% POLIAMID, 57% AKRILIK

Përzgjidhni markën

Size Filter

MASE STANDARTE

Përzgjidh masën

99, MASE STANDARTE

Color Filter

BEZHE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA