Shall & kapuc, Okaidi

2790L

SKU: 677238138

Set, shall dhe kapuç për djem

2-6 vjeç
8-14 vjeç
Blu e errët
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Dërgesat

Set, shall dhe kapuç për djem, me printe me pika të vogla. 3% Elastan 18% Poliamid 25% Poliestër 54% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit