Shall me disa tonalitete Parfois

SKU: 191490_PK

Shall i gjatë me disa tonalitete

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Shall i gjatë me disa tonalitete, me thekë në pjesët fundore. 100% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë